Calasole House: Mare A 2 Passi

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 2-slaapkamer Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo villa is geschikt voor maximaal 4 gasten en ligt in de buurt van het Strand van San Vito Lo Capo, binnen 5 minuten wandelafstand hiervandaan.

    Dit vakantiehuis heeft een eersteklas locatie op 3 km afstand van de Tonnara del Secco en op 500 meter van het busstation Capolinea. Het Lido Sabbione strand is binnen een paar straten van deze 80 m² grote villa gelegen. Calasole House: Mare A 2 Passi villa is gelegen op 2 km afstand van de vuurtoren van San Vito Lo Capo en binnen 25 minuten loopafstand van uitgaansgelegenheden zoals Monte Monaco.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger, badjassen en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Calasole House: Mare A 2 Passi villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven zodat je de mogelijkheid hebt om te koken. Italiaanse gerechten worden geserveerd bij Salumeria Enoteca Peraino, dat op vlak om de hoek van deze villa ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer19081020C236282,IT081020C2BNSFJMV7

    Kameropties bij Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger, badjassen en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Bedden foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Wastafels foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Keuken foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Kamer foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Kamer foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Bedden foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Wastafels foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Keuken foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Bedden foto Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo Bedden foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Calasole House: Mare A 2 Passi villa?
      Het Strand van San Vito Lo Capo is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op maar 5 minuten lopen van Calasole House: Mare A 2 Passi villa.
    • Heeft Calasole House: Mare A 2 Passi villa een keuken?
      Ja, in Calasole House: Mare A 2 Passi villa is een complete keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Calasole House: Mare A 2 Passi San Vito Lo Capo